Шаблон:МарсГео

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
{{{name}}}
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

{{МарсГео
|name=
|image=
|caption=
|location=
|latitude=
|N_or_S=
|longitude=
|E_or_W=
|type=
|dimensions=
|discoverer=
|naming=
}}

Поврзано[уреди извор]