Шаблон:Корисник cu-3

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
cu-3 Польѕєватель сь ѕѣло добрѣ глаголѥтъ ѩзъıкъ Словѣньскъıи.