Шаблон:Корисник ВП:МЕД

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Information icon.svg Потсетување: ако ја користите оваа кутија, не заборавајте да го додадете Вашето име и во списокот на учесници на ВикиПроект Медицина. Благодарам!
Stub surgeons.svg Овој корисник е член на ВикиПроект Медицина