Разлика помеѓу преработките на „Капсохор (Берско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Културни и природни знаменитости ==
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
941.847

уредувања

Прегледник