Прејди на содржината

Бајангол, Селенге: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{coord|48|54|53|N|106|05|16|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[Категорија:Градови во Монголија]]
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[en:Bayangol, Selenge]]
941.847

уредувања