Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ur:جان راک فیلر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:John D. Rockefeller)
с (Бот Додава: ur:جان راک فیلر)
[[tr:John D. Rockefeller]]
[[uk:Джон Девісон Рокфеллер]]
[[ur:جان راک فیلر]]
[[vi:John D. Rockefeller]]
[[war:John D. Rockefeller]]
2.249

уредувања

Прегледник