Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Грција-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
 
с
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Слика:Flag of Greece.svg|30px| ]]</td ><td >''&nbsp;Оваа статија поврзана со локација во [[Грција]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. <br>Може да помогнете со [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со нејзиното [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширување]''.</center></td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Географски никулци за Грција]]
<noinclude>
[[it:Template:Stub Grecia]]
13.850

уредувања

Прегледник