Предлошка:Македонија-био-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Шаблон:Macedonia-bio-stub)
[[Категорија:Никулци за Македонци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[ar:قالب:بذرة أعلام مقدونيا]]
[[en:Template:RMacedonia-bio-stub]]
[[ru:Шаблон:Macedonia-bio-stub]]
58.155

уредувања

Прегледник