830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: da:830'erne f.Kr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: da:830'erne f.Kr.)
[[bs:830te p.n.e.]]
[[ca:Dècada del 830 aC]]
[[da:830'erne f.Kr.]]
[[en:830s BC]]
[[es:Años 830 a. C.]]
201

уредување

Прегледник