Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијански градби“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Churches}}
с (Бот Додава: nl:Categorie:Christelijk bouwwerk)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Churches}})
{{Ризница-врска|Churches}}
 
[[Категорија:Верски објекти]]
[[Категорија:Христијанство|Градби]]
4.699

уредувања

Прегледник