Прејди на содржината

Јулијански календар: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be:Юліянскі каляндар)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{внимание}}
 
941.847

уредувања