Предлошка:Хрватска-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Interwiki)
Нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Слика:Civil Ensign of Croatia.svg|30px]]</td ><td >''&nbsp;
''Оваа статија поврзана со [[Хрватска]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div ></center>
[[Категорија:Никулци за Хрватска<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>

Прегледник