ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 16 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[da:GNU]]
[[de:GNU]]
[[en:GNU]]
[[et:GNU]]
[[es:GNU]]
13.850

уредувања

Прегледник