Разлика помеѓу преработките на „Јулијански календар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: tl:Kalendaryong Huliyano
с (Бот Менува: eu:Juliotar egutegia)
с (Бот Додава: tl:Kalendaryong Huliyano)
[[ta:யூலியின் நாட்காட்டி]]
[[th:ปฏิทินจูเลียน]]
[[tl:Kalendaryong Huliyano]]
[[tr:Jülyen takvimi]]
[[uk:Юліанський календар]]
58.155

уредувања

Прегледник