Прејди на содржината

Бајангол, Селенге: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: en:Bayangol, Selenge)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{coord|48|54|53|N|106|05|16|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Монголија]]
[[CategoryКатегорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
941.847

уредувања