Предлошка:Филипини-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Interwiki
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Филипините ...)
 
с (Interwiki)
[[Категорија:Никулци за Филипините<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
 
[[bg:Шаблон:Филипини-мъниче]]
[[en:Template:Philippines-stub]]
[[ja:Template:Philippines-stub]]
[[ro:Format:Ciot-Filipine]]
[[ru:Шаблон:Philippines-stub]]
</noinclude>
14

уредувања

Прегледник