Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Квалитетни статии“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
ДОдавање на нова секција
(Нов ВикиПроект)
 
с (ДОдавање на нова секција)
*'''да содржи интервики'''
*'''да биде класифицирана'''
 
== Видете исто така ==
 
*[[Википедија:ВикиПроект Рецензија]]
 
[[Категорија:ВикиПроект Квалитетни статии]]

Прегледник