Разлика помеѓу преработките на „Градска компјутерска мрежа“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 43 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q182129 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
<references />
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Метрополиси]]

Прегледник