Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на религијата во Англија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8519911
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Category:History of religion in England)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8519911)
[[Категорија:Историја на Англија|Религиозна ]]
[[Категорија:Религија во Англија|Историја]]
 
[[en:Category:History of religion in England]]
4.943

уредувања

Прегледник