Бајангол, Селенге: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 88 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q576967 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q576967 (translate me))
 
[[Категорија:Градови во Монголија]]
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[en:Bayangol, Selenge]]
[[fr:Bayangol]]
[[mn:Баянгол сум (Сэлэнгэ)]]

Прегледник