Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ckb:ئۆکلاھۆما
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Брише ckb:ئۆ‌کلاھۆما)
с (Робот: Додава ckb:ئۆکلاھۆما)
[[sl:Oklahoma]]
[[szl:Uoklahůma]]
[[ckb:ئۆکلاھۆما]]
[[sr:Оклахома]]
[[sh:Oklahoma]]
85.496

уредувања

Прегледник