Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам zh-yue:屋罅堪馬省 во zh-yue:屋加堪馬省
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам zh-yue:奧克拉荷馬州 во zh-yue:屋罅堪馬省; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам zh-yue:屋罅堪馬省 во zh-yue:屋加堪馬省)
[[yi:אקלעהאמע]]
[[yo:Oklahoma]]
[[zh-yue:屋堪馬省]]
[[diq:Oklahoma]]
[[bat-smg:Oklahoma]]

Прегледник