Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава br:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ext:Helena (Montana))
с (r2.7.1) (Робот: Додава br:Helena (Montana))
[[bg:Хелена]]
[[bs:Helena (Montana)]]
[[eubr:Helena (Montana)]]
[[ca:Helena (Montana)]]
[[cs:Helena (Montana)]]
[[es:Helena (Montana)]]
[[eo:Helena (Montano)]]
[[eu:Helena (Montana)]]
[[ext:Helena (Montana)]]
[[eu:Helena (Montana)]]
[[fa:هلنا (مونتانا)]]
[[fr:Helena (Montana)]]
34.422

уредувања