Прејди на содржината

Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Oklahoma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава se:Oklahoma)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Oklahoma)
[[ckb:ئۆ‌کلاھۆما]]
[[sr:Оклахома]]
[[sh:Oklahoma]]
[[fi:Oklahoma]]
[[sv:Oklahoma]]
11.502

уредувања