Огнена Земја: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава br:Enezeg Douar an Tan
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Tierra del Fuego)
с (Робот: Додава br:Enezeg Douar an Tan)
[[bg:Огнена земя]]
[[bs:Ognjena zemlja]]
[[br:Enezeg Douar an Tan]]
[[ca:Terra del Foc]]
[[cs:Ohňová země]]
85.496

уредувања

Прегледник