Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1549 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1549.
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1549-ben elhunyt személyek)
с (r2.6.5) (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1549.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1549 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1549 годзе]]
[[bs:Kategorija:1549Umrli smrti1549.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1549]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1549]]
[[uk:Категорія:Померли 1549]]
[[vi:Thể loại:Mất 1549]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga namatay han 1549]]
[[zh:Category:1549年逝世]]
1.372

уредувања

Прегледник