Улангом: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Ulaangom
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Ulaangom)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Ulaangom)
[[es:Ulaangom]]
[[fr:Ulaangom]]
[[fy:Ulaangom]]
[[it:Ulaangom]]
[[lt:Ulangomas]]
86.434

уредувања

Прегледник