Разлика помеѓу преработките на „Демокрит“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Democritus
с (r2.5.2) (Бот Менува: th:ดิมอคริเทิส)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Democritus)
[[bn:দেমোক্রিতোস]]
[[ba:Демокрит]]
[[bs:Demokrit]]
[[bg:Демокрит]]
[[bs:Demokrit]]
[[ca:Demòcrit]]
[[cs:Démokritos]]
[[sr:Демокрит]]
[[sh:Demokrit]]
[[su:Democritus]]
[[fi:Demokritos]]
[[sv:Demokritos]]
86.434

уредувања

Прегледник