Сесиско ниво: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: en:Session layer
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Сесиен слой)
с (r2.5.2) (Бот Менува: en:Session layer)
[[cs:Relační vrstva]]
[[da:Sessionslaget]]
[[en:Session Layerlayer]]
[[es:Capa de sesión]]
[[eu:Saio geruza]]
9.281

уредување

Прегледник