Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Oklahoma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: nds-nl:Oklahoma (stoat))
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Oklahoma)
[[an:Oklahoma]]
[[arc:ܐܘܟܠܐܗܘܡܐ]]
[[roa-rup:Oklahoma]]
[[frp:Oklahoma]]
[[ast:Oklahoma]]
11.372

уредувања

Прегледник