Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
<div id="todomessage" class="toccolours" cellspacing="4" style="width:75%; margin:1em auto;">
[[Image:Evolution-tasks.png|48px]]
'''На оваа статија треба да се обрне внимание (форматирање, категоризирање, граматика, интервики и сл.)'''<br/>
Можете да и помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} уредите] и трансформирате во стандардна вики-статија.<br clear="all"/></div>
 

Прегледник