Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.4.6) (Бот Додава: kk:Санат:Венесуэла
с (r2.4.6) (Бот Додава: pnb:Category:وینزویلا, wa:Categoreye:Venezwela Менува: tl:Kategorya:Beneswela)
с (r2.4.6) (Бот Додава: kk:Санат:Венесуэла)
[[jv:Kategori:Venezuela]]
[[ka:კატეგორია:ვენესუელა]]
[[kk:Санат:Венесуэла]]
[[kw:Class:Veneswela]]
[[rw:Category:Venezuwela]]
[[yi:קאַטעגאָריע:װענעזועלע]]
[[yo:Ẹ̀ka:Venezuela]]
[[zh-yue:Category分類:委內瑞拉]]
[[zh:Category:委内瑞拉]]
109.264

уредувања

Прегледник