Категорија:Корисник sv: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.4.6) (Бот Додава: cu:Катигорїꙗ:User sv
с (Бот Брише: cu:Катигорі́ꙗ:User sv (missing))
с (r2.4.6) (Бот Додава: cu:Катигорїꙗ:User sv)
[[id:Kategori:User sv]]
[[ia:Categoria:Usator sv]]
[[ie:CategoryCategorie:User sv]]
[[iu:Category:User sv]]
[[ik:Category:User sv]]
[[simple:Category:User sv]]
[[sk:Kategória:User sv]]
[[cu:Катигорїꙗ:User sv]]
[[sl:Kategorija:Uporabnik sv]]
[[sr:Категорија:Корисник sv]]
[[wo:Wàll:Jëfandikukat sv]]
[[yi:קאַטעגאָריע:באַניצער sv]]
[[zh-yue:Category分類:User sv]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:User sv]]
[[zh:Category:Sv 使用者]]
109.264

уредувања

Прегледник