Прејди на содржината

Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:تشارلز ليل
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: zh:查爾斯·萊爾)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:تشارلز ليل)
[[Категорија:Починати во 1875 година]]
 
[[ar:تشارلز ليل]]
[[bg:Чарлз Лайъл]]
[[ca:Charles Lyell]]
4.062

уредувања