Ферара: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:فیرارا
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Ферара)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:فیرارا)
[[nn:Ferrara]]
[[oc:Ferrara]]
[[pnb:فیرارا]]
[[pms:Fërara]]
[[pl:Ferrara]]
86.434

уредувања

Прегледник