Ферара: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Ferrara
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bar:Ferrara)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Ferrara)
[[es:Ferrara]]
[[eo:Ferrara]]
[[eu:Ferrara]]
[[fa:فرارا]]
[[fr:Ferrare]]
86.434

уредувања

Прегледник