Прејди на содржината

Категорија:Лична идентификација: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Менува: ar:تصنيف:وثائق هوية شخصية
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Category:Personal identification documents)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ar:تصنيف:وثائق هوية شخصية)
[[Категорија:Себство|Идентификација]]
 
[[ar:تصنيف:تعريفوثائق شخصيهوية شخصية]]
[[bg:Категория:Идентификация на личността]]
[[et:Kategooria:Isikutuvastus]]
24.517

уредувања