Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: uk:Орган
[[th:อวัยวะ]]
[[tr:Organ (anatomi)]]
[[uk:ОрганиОрган]]
[[ur:عُضو]]
[[vec:Òrgano (anatomia)]]
125.613

уредувања

Прегледник