Корисник:Targovishtenec bg: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[af:Gebruiker:Targovishtenec_bg]]
[[bg:Потребител:Targovishtenec_bg]]
[[bs:Korisnik:Targovishtenec_bg]]
[[ca:Usuari:Targovishtenec_bg]]
[[cs:Wikipedista:Targovishtenec_bg]]
229

уредувања

Прегледник