Категорија:1667: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, ko, la, lb, lv, ms, mt, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sv, sw, th, tr, tt, uz, vi,)
с (Бот Додава: bg:Категория:1667 година)
[[bs:Kategorija:1667]]
[[br:Rummad:1667]]
[[bg:Категория:1667 година]]
[[cs:Kategorie:1667]]
[[cy:Categori:1667]]
86.434

уредувања

Прегледник