Разлика помеѓу преработките на „Палеонтологија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 46 бајти ,  пред 14 години
с
с (robot Dodaje: id:Paleontologi, nn:Paleontologi)
с (Бот Додаје: hu:Paleontológia, simple:Paleontology)
[[he:פליאונטולוגיה]]
[[hr:Paleontologija]]
[[hu:Paleontológia]]
[[ia:Paleontologia]]
[[id:Paleontologi]]
[[ru:Палеонтология]]
[[sh:Paleontologija]]
[[simple:Paleontology]]
[[sk:Paleontológia]]
[[sl:Paleontologija]]
14.744

уредувања

Прегледник