Крушево (Серско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија)
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Крушево (Номдем СярСинтика)]]
[[el:Αχλαδοχώρι Σερρών]]
[[en:Achladochori]]
59.415

уредувања

Прегледник