Корисник:Hanzo~mkwiki: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 91 бајт ,  пред 14 години
Ханзо, извини што ти се мешам, само мислев да ти помогнам, ако не ти се допаѓа, врати го ;)
Нема опис на уредувањето
(Ханзо, извини што ти се мешам, само мислев да ти помогнам, ако не ти се допаѓа, врати го ;))
[[Слика:Flag of Macedonia 1991-95.svg|thumb|340px|left]]
{|
 
|- {{Корисник mk}}
{| style="float: right; border: solid 1px"
|- {{Корисник en-4mk}}
|- {{Корисник mken-4}}
|
|-
|- {{Корисник de-2}}
|
|- {{Корисник sr-2}}
|-
|- {{Корисник el-0}}
|- {{Корисник bg-0}}
|
|- {{Корисник bg-0}}
|
|}

Прегледник