Разлика помеѓу преработките на „Палеонтологија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 40 бајти ,  пред 14 години
с
(Link -> Volapük Wikipedia)
с (robot Dodaje: id:Paleontologi, nn:Paleontologi)
[[hr:Paleontologija]]
[[ia:Paleontologia]]
[[id:Paleontologi]]
[[is:Steingervingafræði]]
[[it:Paleontologia]]
[[nds:Paläontologie]]
[[nl:Paleontologie]]
[[nn:Paleontologi]]
[[no:Paleontologi]]
[[oc:Paleontologia]]
21.521

уредување

Прегледник