Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: simple:John D. Rockefeller
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот Додава: simple:John D. Rockefeller)
[[pt:John Davison Rockefeller]]
[[ru:Рокфеллер, Джон Дэвисон]]
[[simple:John D. Rockefeller]]
[[sr:Џон Д. Рокфелер]]
[[sv:John D. Rockefeller]]
58.155

уредувања

Прегледник