Смилов Врв

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Смилов Врв is located in Република Македонија
Смилов Врв
Смилов Врв
Смилов Врв (Република Македонија)

Смилов Врв е планински врв во Република Македонија, со следниве географски координати: латитуда 41o 30' 11'', лонгитуда 21o 33' 35''.