Разговор со корисник:Purbo T

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    Redirectltr.pngUser Talk:Purodha

    Redirectltr.pngksh:Medmaacher Klaaf:Purodha

    Вашата сметка ќе биде преименувана[уреди извор]

    04:46, 18 март 2015 (CET)