Разговор со корисник:Nilfanion

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

I don't visit this page frequently, if you need to leave me a message please do so at my Commons talk page (preferably in English). Thank you.--Nilfanion 21:20, 5 февруари 2007 (UTC)