Разговор со корисник:Damjan Dojcinovski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво јас сум Дамјан Дојчиновски од Драчево.Учам во основното училиште св.Климент Охридски" Имам 14 години.

Раста[уреди извор]

Здраво. Сакам да ти кажам дека не е проблем како си ја ставил сликата, туку сликата ја има само на српската Википедија. Не може да се користи на другите изданија, освен ако не се подигне, но немаме лиценца за тоа. Досреди ја статијата во меѓувреме. Добра е. Поз--Никола Стоіаноски 09:14, 30 март 2018 (CEST)