Разговор со корисник:77.29.176.245

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Please avoid making editing tests as you did to ДСУ „Св. Кирил и Медотиј“ - Неготино. Regards, Ruy Pugliesi 20:34, 23 февруари 2012 (CET)